Programmatie

Philip Meersman // philip.meersman@brucity.be met de steun van Marion Chourane // marion.chourane@brucity.be

 

Productie 

Valérie Petre // Valerie.Petre@brucity.be

Marion Chourane // marion.chourane@brucity.be

Carine Matota // carine.matota@brucity.be

 

Communicatie
Xavier Genicot // Xavier.Genicot@brucity.be

Giulia Cala // Giulia.Cala@brucity.be
Thierry Raquez // Thierry.Raquez@brucity.be

Barbara Ermans
Valérie Vanderschueren

 

Pers

Sidney Decock –  sidney.decock@gmail.com  – +32(0)475.40.71.70

 

Technische leiding

Nicolas Notre-Dame en Joises Izquierdo

 

Administratieve en logistieke ondersteuning

Marc Boutsen

Quentin De Schryver

Carole Druez

Ishak Maaden

Nathan Michel

Delphine Piron

Jessica Van Heuverzwijn

Prodige Nzingampezo

 

Fotograaf
Eric Danhier

 

Een organisatie van de Dienst Cultuur van de Stad Brussel onder leiding van Jacques Martel.

HOPLA! dankt de verschillende diensten van de Stad Brussel en de partners voor hun steun en hun waardevolle medewerking.