Wenst u bijkomende info of heeft u praktische vragen voor opnames, beeldmateriaal van de shows en activiteiten of nog interviews met artiesten? Twijfel dan niet ons te contacteren.

Verantwoordelijke Programmatie, Projectleider
Fabien Résimont // Fabien.Resimont@brucity.be

Productie verantwoordelijke
Valérie Petre // Valerie.Petre@brucity.be

Communicatie
Xavier Genicot // Xavier.Genicot@brucity.be

Giulia Cala // Giullia.Cala@brucity.be
Thierry Raquez // Thierry.Raquez@brucity.be
Aurore Reynier
Valérie Vanderschueren
Estelle Vandeweeghe

Pers en Media Partners
Anne-Sophie Van Neste // Anne-Sophie.Vanneste@brucity.be

Facturering
Jessica Van Heuverzwijn
Ishak Maaden

Logistieke en administratieve steun
Hassan Boussakour
Quentin De Schryver
Carole Druez
Sabrina Vyncke

De teams van de culturele centra
Bibliothèque Bruegel, Centre Culturel Bruegel, Centre sportif et culturel Pôle Nord, Maison de la Création Bockstael, Maison de la Création Cité Culture, Maison de la Création NOH, Centre Culturel et Sportif Tour à Plomb

Fotograaf
Eric Danhier

We bedanken graag de leden van de dienst Cultuur en de andere departement van de Stad Brussel voor hun steun en waardevolle samenwerking.